Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
Silniki benzynowe / Odp: Audi A5 czy warto, na co zwrocic uwagę?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kalbar dnia Sierpień 07, 2020, 20:06:29 pm  »
jak masz na dzien dobry zrobic rozrząd i wadę olejowa to 10k lekko pojdzie l, ale moze dobrze jakby potwierdził jesscze ktos z forum kto to robil
Silniki benzynowe / Odp: Audi A5 czy warto, na co zwrocic uwagę?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez borom dnia Sierpień 07, 2020, 19:29:00 pm  »
jak bardziej Cie ciągnie do Audi to masz gotowa odpowiedz. Najgorsze co mozna zrobic to kupic auto z ktorego juz na dzien dobry nie bedziesz zadowolony bo bedziesz przez caly czas pluł sobie w brodę ze nie kupiles Audi. Koszty utrzymania raczej podobne beda bo nie porównujemy do fiata czy kia tylko do volvo ktore tez nie jest tanie. Poszukaj tylko czegos w dobrym stanie i ciesz sie jazda :)

Mam możliwosc wlasnie kupić takie audi z 2008, ale na pewno do zrobienia rozrząd, remontu silnika też nie bylo. Najbardziej interesuje mnie wlasnie kwota tych poczatkwych wydatkow, bo eksploatacja raczej podobna do Volvo
Silniki benzynowe / Odp: Audi A5 czy warto, na co zwrocic uwagę?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kalbar dnia Sierpień 07, 2020, 17:40:05 pm  »
Silniki benzynowe / Audi A5 czy warto, na co zwrocic uwagę?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez borom dnia Sierpień 07, 2020, 16:58:08 pm  »
Witam

Nadszedł czas zmiany mojej A4 na coś innego, biorę pod uwagę Audi A5 oraz Volvo. Budżet do 45 tysięcy. W tej cenie z tego co widzę dostanę A5 do 2009 roku oraz Volvo 2011/2012.

Silnik tylko benzyna, raczej nic wyżej niż 2.0 nie kupię, a nawet nie potrzebuję więcej, ten 2.0 w zupełności mi wystarczy.

Chciałbym poprosić o opinię, czy koszty użytkowania tego modelu będą bardzo wysokie? Co wybralibyście na moim miejscu? Przykładowo wymiana rozrządu, na grupie na facebooku ktoś, że cena w A6 to ponad dziesięc tysięcy. Bardziej mnie ciągnie w stronę Audi niż tego Volvo, ale jeśli co chwilę ma się coś dziać i ceny napraw będą wysokie to odpuszczę.
Układ napędowy i skrzynie biegów / Odp: Przerobka na quattro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MarcinOslo dnia Sierpień 06, 2020, 22:47:17 pm  »
Tak ,ABS tez do wymiany.

I sprawdz sobie najpierw czy ECU przyjmie Ci kodowanie 4x4 ,jesli nie to temat mocno sie komplikuje.
Na każdy temat, nie związany z forum / A5 Białystok
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Xerxex dnia Sierpień 06, 2020, 20:27:04 pm  »
Witam serdecznie szukam użytkowników audi a5 do wspólnego wsparcia i doradztwa tj mechanik, lakiernik, części itp. Proszę o informacje. Pozdrawiam
Układ napędowy i skrzynie biegów / Odp: Przerobka na quattro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adamtower dnia Sierpień 06, 2020, 10:03:35 am  »
Zgadza się, na A4 jest temat.
Chyba jeszcze pompa ABS jeśli dobrze pamiętam.
Układ napędowy i skrzynie biegów / Odp: Przerobka na quattro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Klucha111 dnia Sierpień 05, 2020, 14:07:30 pm  »
Poszukaj na a4 klub pl tam jest cały temat od A do z

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Układ napędowy i skrzynie biegów / Przerobka na quattro
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robert 170 dnia Sierpień 05, 2020, 13:19:18 pm  »
Witam.

Mam naped na przod.

Chce dolozyc quattro.

Kupilem  skrzynie wal i kompletne tylnie zawieszenie  z dyfrem  oraz bak bak
wszystko kupilem z jednego auta.
cos jescze potrzebuje zeby udalo mi sie to przelozyc i uruchomic?
Klubowe / Odp: Tutaj się witamy!!!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez liquid8p dnia Sierpień 05, 2020, 10:17:40 am  »
Witam wszystkich i pozdrawiam  :) nowy  8)

Witamy w klubie  8)
Strony: [1] 2 3 ... 10